Įrangos priežiūra

 

Mūsų patirtis

Esame tam, kad atsakytumėme į Jūsų klausimus.
 

Lanksčiai ir veiksmingai teikiame sanitarijos, priežiūros ir remonto paslaugas, užtikrindami, kad jūsų vandens ir kavos aparatai visada būtų kuo geriausios būklės. Toliau rasite daugiau informacijos apie mūsų klientų aptarnavimo komandą ir teikiamas priežiūros paslaugas. 

PRIEŽIŪROS KOMANDA

 
Puikiai savo darbą išmanantys techninės priežiūros specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Jeigu tik prireiks, visada kreipkitės į mus. 

KLIENTŲ APTARNAVIMO KOMANDA


Mūsų patyrusi ir paslaugi klientų aptarnavimo komanda visada suteiks profesionalias paslaugas, nesvarbu, koks klausimas Jums iškiltų ir kokio dydžio būtų Jūsų įmonė. Stengiamės visada kuo greičiau atsakyti į visus klientų klausimus ir padarysime viską, ką galime.

Teikiame kokybiškas priežiūros, valymo ir remonto paslaugas, kad galėtumėte būti ramūs, jog Jūsų vandens aparatas visada veiks sklandžiai ir nekels jokių rūpesčių.

Kontaktai


UAB „Šaltinėlio vandenys“
Tel.: 8 (5) 260 29 39
El. paštas:
vilnius@saltinelis.lt
vanduo@saltinelis.lt

 

Siųskite užklausos formą


Naujiienlaiškio užsakymas: gauk išskirtinius
pasiūlymus bei informaciją apie naujausius produktus

Apie
"Šaltinėlio vandenys"

Įmonė UAB ,,Šaltinėlio vandenys“ savo veiklą pradėjo 1995m. tiekdama geriamąjį vandenį ,,Šaltinėlis“ sifonuose. Nuo 2001m. geriamasis vanduo ,, Šaltinėlis“ vartotojus pasiekė ir 18,9 litro talpos buteliuose. Augant klientų poreikiams, plėtėsi prekių ir naujų paslaugų asortimentas. 

Vanduo

Šaltinėlio vanduo
Vandens išpilstymo įranga
Stovai/Laikikliai
Dezinfekcija
Kainoraštis

Filtrai

Vanduo ir kava pigiau

Sutinku