Rekomendacijos

Drėgnų servetėlių dalytuvo panaudojimo sričių spektras labai platus, todėl šia paslauga naudojasi vis daugiau skirtingų sričių įmonių: tatuiruočių bei grožio salonai, sveikatingumo ir sporto centrai, bankai, valiutų keityklos, optikos salonai bei daugelis kitų. 

Sveikatingumo centro „Viva Gym“ darbuotojai ir klientai taip pat jau įsitikino šio aparato teikiama nauda. Pasak centro administratorės Rūtos, drėgnų servetėlių dalytuvas itin patogus naudoti masažo kabinete - po intensyvaus masažo seanso klientas gali lengvai ir maloniai atsigaivinti. Aparatu lengva naudotis, labai patogu pagal kliento poreikį reguliuoti servetėlių drėgnumą ir temperatūrą. Visa sveikatingumo centro komanda džiaugiasi šia naujiena ir kasdien suranda vis naujų drėgnų servetėlių panaudojimo būdų.


Tatuiruočių salono „Drakono ženklas“ vadovai nuolat ieško būdų, kaip gerinti suteikiamų paslaugų kokybę. Drėgnų servetėlių dalytuvas - dabar neatsiejama salono darbuotojų kasdienio darbo dalis. Natūralaus pluošto drėgnas servetėles ne tik patogiau, bet ir saugiau naudoti - jos visuomet patiekiamos higieniškos, atitinkamos temperatūros, tai ypač svarbu darant tatuiruotes ar permanentinį makijažą, veriant auskarus.


Parex banko Vilniaus filialo klientų aptarnavimo skyriaus valdytojas, rūpindamasis savo darbuotojais ir gerindamas jų darbo kokybę, įsigijo drėgnų servetėlių dalytuvą.

Skyriaus valdytojo Petro Jonušo teigimu šis įrenginys ypač patogus ir reikalingas su grynaisiais pinigais dirbantiems darbuotojams. Pinigus nuolat liečia daugybė žmonių, ant jų kaupiasi nešvarumai ir bakterijos. Higieniškos drėgnos servetėlės taupo darbuotojų darbo laiką, jiems nebereikia dažnai palikti darbo vietos einant plauti rankų. Šaltos arba šiltos drėgnos servetėlės puikiai nuvalo rankas, pašalina susikaupusius nešvarumus, sukurdamos švaros ir gaivos jausmą.Kontaktai


UAB „Šaltinėlio vandenys“
Tel.: 8 (5) 260 29 39
El. paštas:
vilnius@saltinelis.lt
vanduo@saltinelis.lt

 

Siųskite užklausos formą


Naujiienlaiškio užsakymas: gauk išskirtinius
pasiūlymus bei informaciją apie naujausius produktus

Apie
"Šaltinėlio vandenys"

Įmonė UAB ,,Šaltinėlio vandenys“ savo veiklą pradėjo 1995m. tiekdama geriamąjį vandenį ,,Šaltinėlis“ sifonuose. Nuo 2001m. geriamasis vanduo ,, Šaltinėlis“ vartotojus pasiekė ir 18,9 litro talpos buteliuose. Augant klientų poreikiams, plėtėsi prekių ir naujų paslaugų asortimentas. 

Vanduo

Šaltinėlio vanduo
Vandens išpilstymo įranga
Stovai/Laikikliai
Dezinfekcija
Kainoraštis

Filtrai

Vanduo ir kava pigiau

Sutinku